O nás

Zdraviu sa venujeme 14sty rok. Začalo to individuálnymi lekciami, prešli sme na skupinkové cvičenia a prednášky. Pre veľký záujem sme sa začali venovať väčším skupinám vo firmách. Postupne sa do našeho teamu pridávajú ďalší a ďalší odborníci, ktorí majú záujem šíriť osvetu v oblasti zdravia a prevencie.

Iba zdravý človek, môže odviesť dobrý pracovný výkon a preto vám odporúčame naše "Zdravie je na prvom mieste"! Vieme vám vyskladať program od zdravých raňajok, cez rôzne druhy diagnostík, vyšetrení až po celodenné zdravé aktivity v podobe cvičení, prednášok, workshopov, motivačných aktivít, až po meditácie a relax na podložkách. Nie sme eventova agentúra, sme Fyzio centrum. Čiže po našom dni zdravia u vás to nekončí, to celé iba začína :). V našom centre môžete pokračovať v zdravom cvičení, ozdravných masážach a fyzioterapii.

Sme team ľudí, ktorí majú adekvátne vzdelanie, skúsenosti a hlavne to čo robíme, robíme srdcom.

Naša základňa je Miracle štúdio - fyzio centrum a máme 2 pobočky v Bratislave.

  

POUŽÍVAME VLASTNÉ KVALITNÉ PRÍSTROJE

na meranie cukru, triglyceridov, cholesterolu, tlaku, pulzu, špeciálnou váhou meriame tuk v tele, svalovú hmotu, kľudový metabolizmus, viscerálny tuk, BMI, od partnerov máme vždy zapožičané kvalitné prístroje na meranie vnútroočného tlaku či dioptrií

 

Kontakt

ZDRAVIE VO FIRME
MIRACLE štúdio - zdravotné centrum
Dunajská 31
Bratislava
81101

+421 904 191 250

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode